HAKKIMIZDA

Av. Sıracedin ÇİFTÇİ (Kurucu):

 

1983 yılında Şanlıurfa Viranşehir`de doğdu. 2002 yılında Başkent Üniversitesi Hukuk Fakültesine girerek 2008 yılında üniversiteden mezun oldu. 2008 yılında stajını tamamlayarak Ankara Barosu’na 21792 sicil numarasıyla kaydolarak serbest avukatlık mesleğine adımını attı. California Stanford Üniversitesi’ nden "Business Model Transformation" ve "Strategic Decision Making and Risk Management" eğitimleri aldi.

Bilişim Hukuku ve Enerji Hukuku alanlarında da eğitimleri bulunan Av. Sıraceddin Çiftçi SAFA Hukuk Bürosu’nun kurucu ortaklarındandır. Halen ulkemizin önde gelen pek çok kuruluşuna ve şirketine hukuki danışmanlık ve avukatlık hizmeti vermektedir.

 

Evli olan Av. Sıracedin ÇİFTÇİ ingilizce bilmektedir.

 

Çalışma Alanları: İş Hukuku, Vergi Hukuku, Tazminatlar Hukuku,  İcra ve İflas Hukuku,  Bilişim ve Ceza Hukuku, Rekabet Hukuku, Sözleşmeler Hukuku, Tüketici Hakları.


Hukuk büromuz avukatlık mesleğinin gerektirdiği dürüstlük ve güveni ilke edinmiştir. Çalışanlarımız, müvekkillerine ait her türlü bilgi ve belgeyi sır saklama yükümlülüğü kapsamında muhafaza etmektedir. Genç, dinamik ve deneyimli ekibiyle büromuz yerli ve yabancı kurumsal nitelikteki müvekkillerine kapsamlı hukuk müşavirliği ve danışmanlık hizmetleri vermektedir. Fikri ve Sınai Haklar Hukuku ve bu alanda, Patent, Marka, Endüstriyel Tasarım, Haksız rekabet, Copyright, Sınai ve fikri mülkiyet haklarının korunması , anlaşmazlıklarının çözümü ve bu hakların korunmasına yönelik takip ve faaliyetler , Ticaret Hukuku, İcra ve İflas Hukuku , İş Hukuku, Vergi ve İdare Hukuku,  Sigorta Hukuku, Miras Hukuku, Eşya Hukuku,Ceza Hukuku ve Uluslararası Hukuk oluşturmaktadır. Safa Hukuk ve Danışmanlık bürosu her geçen gün ilgi alanını genişleterek hukukta söz sahibi bir büro olma yolunda ilerlemektedir.